в черзі 0
Меню

Будемо знайомі!

Акціонерне товариство "Прикарпаттяобленерго"!
#

Основна діяльність

АТ «Прикарпаттяобленерго» здійснює розподіл електроенергії електромережами споживачам на території Івано-Франківської області.

Мережеве господарство

23311, 817 км повітряних та кабельних ліній
6395 трансформаторних підстанцій
За рік через електромережі АТ "Прикарпаттяобленерго" передається близько двох мільярдів кіловат-годин електроенергії. Територія ліцензованої діяльності - 13,9 тис. кв. км.

Чисельність працівників

Загальна чисельність працівників налічує понад 3 тисяч чоловік. З них – понад 2 тисячі з вищою та неповною вищою освітою, близько тисячі – молоді спеціалісти віком до 30 років. На підприємстві також працюють цілі династії енергетиків, для яких робота у компанії є родинною справою.

Організаційна структура компанії

  • Вищий орган акціонерного товариства - Загальні збори акціонерів.
  • Органи управління та контролю - Наглядова рада, Ревізійна комісія.
  • Виконавчий орган товариства – Правління, яке очолює Голова Правління.

АТ «Прикарпаттяобленерго» - це мережа з 7  філій  та центральним офісом в Івано-Франківську.

Місія компанії

Професійною командою енергетиків-однодумців нести світло в кожну оселю, забезпечувати затишні умови життя та сприятливі умови ведення бізнесу на Прикарпатті, гарантувати стабільне зростання добробуту співробітників і акціонерів компанії.

Досягнення компанії

АТ «Прикарпаттяобленерго» - єдина енергорозподільча компанія, яка працює за Стратегічним планом розвитку, прописаним своїми фахівцями.

Один з найбільших платників податків в області.
За 10 років сплата податку на прибуток зросла у 12 разів.

Одна з перших енергетичних компаній України, яка в 2008 році успішно пройшла сертифікаційний аудит на відповідність вимогам міжнародних стандартів якості ISO серії 90001:2008.

В 2011 році система менеджменту охорони праці також була сертифікована і відповідає вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007.

2011 року розпочав роботу Центр обслуговування викликів. Центр обслуговує телефонні звернення клієнтів за принципом 24/7/365.

 

Працівники підприємства об’єднані в обласній організації Незалежної галузевої профспілки енергетиків України.

 


Філософія року та іміджева продукція
У 2019 рік АТ «Прикарпаттяобленерго» вступає під девізом «Шануємо минуле – оберігаємо сьогодення».

Ідея: відділ інформаційної політики компанії.             
Дизайн: відділ інформаційної політики компанії.       
Поліграфія: «Галицька видавнича спілка» (м. Львів).              
Тема: «Шануємо минуле – оберігаємо сьогодення»              

Людське життя сповнене викликами,  несподіваними моментами, різкими поворотами долі. Тому нам властиво дбати про власний захист та оберігати найважливіше для себе.

Кожен із нас захисник – захисник власного дому, рідних людей, своїх мрій, переконань, власної думки, історії свого роду. Оберігаючи свої цінності – ми оберігаємо своє життя. Впевненості шукаємо в прадавніх оберегах, віруючи у їхню силу. Але варто пам’ятати, що оберіг захищає того, хто сам про себе дбає. Тому кожен наш крок має бути виваженим, дії обдуманими, рішення мудрими. Особливо це важливо тим, чия робота пов’язана з ризиками.  

Особливості. 
До традиційного набору іміджевої продукції компанії у цьому році увійшли календарі у трьох форматах: настінний, настільний та кишеньковий.  

В цьогорічній колекції календарів домінантним є фіолетовий колір, який вдало підкреслює глибину полотен івано-франківської художниці Марти Пітчук під назвою «Мотанки». Зазвичай фіолетовий асоціюються з достатком та розкішшю. А що може бути більш розкішне, ніж життя тут і зараз, ніж сьогодення, яке творить майбутнє, карбуючи в історії минуле. Відтак, у прагненні «оживити» минуле та надати йому рис сучасності, на полотні майстриня живопису Марта Пітчук «втілює» образ сакральної ляльки-мотанки, яка впродовж століть була і залишається символом родової пам’яті.

Кожен з різновидів календарів прикрашений картинами молодої художниці. Найбільш вражаючим і по розміру, і по ілюстраційній композиції став настінний перекидний календар, де кожен місяць ілюстрований окремо взятою роботою майстрині. Дванадцять місяців, дванадцять сторінок, дванадцять репродукцій барвистих та глибоких полотен. Завдяки високоякісному друку кожна сторінка створює відчуття присутності у картинній галереї. Такий шедевр поліграфічного мистецтва без сумніву доповнить будь-який інтер’єр.

Який робочий стіл без настільного календаря? До колекції іміджевої продукції цьогоріч знову увійшов традиційний календар-гірка на пружині. На кожній з перекидних сторінок зображено календарні сітки одразу трьох суміжних місяців, що робить планування ще більш оперативним. Такий календар допомагає з легкістю систематизувати свій час, а також розвиває пунктуальність.

А найзручніший серед представлених календарів – компактний кишеньковий календар на рік. Завдяки невеликому розміру, його зручно носити при собі, до прикладу поклавши до портмоне чи гаманця. Кишенькові календарі виконані у чотирьох варіаціях, тож під кожну пору року можна обрати відповідний по кольоровій гамі примірник, що повсякчас надихатиме на досягнення нових цілей.

Фіолетовий колір є домінантним також і у брендованих блокнотах, розроблених цьогоріч у стилістиці девізу 2019 року:

Слово Голови Правління

Шануємо минуле – оберігаємо сьогодення!

2019 рік буде для нас непростим, цікавим і особливим. Багато речей доведеться робити по-новому, інакше мислити, діяти, господарювати. Це і буде нашим викликом нового року. Вірю,  ми з ним достойно справимося і досягнемо економічного прориву. І в цьому нам допоможуть наші унікальні професійні здібності, виняткові людські риси та неординарні рішення.

Шануємо минуле – оберігаємо сьогодення! 

З таким девізом вступаємо у 2019 рік. А ще з вірою у себе, в майбутнє та в нашу Україну. Слава Україні! Героям слава!

Олександр Бубен

Голова правління АТ “Прикарпаттяобленерго”
Олександр Бубен

Історія компанії

Навесні 1928 року в Станиславові (Івано-Франківську) розпочалося спорудження загальноміської електростанції. Це був перший крок до створення попередниці АТ ”Прикарпаттяобленерго” - обласної електропостачальної компанії.
#

16 серпня 1930 року Станиславська електростанція вперше видала промисловий струм і почала стабільно працювати. Електростанція була дизельною і мала сумарну потужність 1008 кВт. Згодом, ще до початку війни, її потужність зросла до 3008 кВт за рахунок встановлення парових турбін.

До кінця 1931 року кількість споживачів Станиславської електростанції сягнула 4000. Розвиток електроенергетики в області зупинила ІІ світова війна. Німецькі військові демонтували і вивезли до Німеччини близько 70% обладнання Станиславської електростанції. Під час ведення бойових дій було пошкоджено сотні кілометрів кабельних ліній електропередач.

Після війни проводилися реконструкції та будівництво нових об'єктів. Результатом інтенсивної розбудови стало п'ятикратне в порівнянні з довоєнною зростання потужності Станиславської електростанції на початку 60-х.

В 1973 році електростанція перестала існувати як самостійне підприємство. Її було приєднано на правах цеху до Івано-Франківського підприємства електричних мереж. Через п'ять років, у 1978 році ці дві структури об'єдналися з обласним підприємством сільських електромереж, отримавши назву - обласне підприємство електричних мереж. З такою назвою підприємство проіснувало до 1995 року.
 

Перша міська електростанція – попередник всіх енергетичних структур області, які в процесі злиття в кінцевому варіанті стали називатися АТ «Прикарпаттяобленерго».

В 2001 році в компанії завершена розробка нового фірмового стилю, логотипу та корпоративної кольорової гами.

В 2002 році за рішенням Спостережної Ради на посаду голови Правління компанії призначено Олександра Бубена.

У 2005 році працівниками була розроблена місія компанії.

Дізнайтися більше про минуле і сьогодення прикарпатської енергетики можна в музеї історії електрифікації Прикарпаття.

Корпоративний музей

Музей історії електрифікації Прикарпаття було відкрито в Івано-Франківську у серпні 2010 року у рамках відзначення 80-річчя з часу заснування АТ «Прикарпаттяобленерго». Адже саме 16 серпня 1930 року розпочала свою роботу попередниця підприємства Станиславівська електростанція.
#

Музей розташувався у новому адмінкорпусі за тією ж адресою, де колись функціонувала міська електрівня (сучасна вулиця Індустріальна, 34).

Корпоративний музей створено з метою дослідження історії підприємства, збереження цінних експонатів та утвердження високого іміджу АТ «Прикарпаттяобленерго» через просвітницьку роботу.

Експозиція музею поділяється на дві тематичні частини, що підкреслюється особливостями дизайну приміщення тощо. Одна частина, оформлена у стилі ретро, розкриває історію поширення електроенергії на Прикарпатті. Інша, виконана у новітньому стилі - розповідає про сучасні досягнення підприємства. У музеї зберігаються документи, фотографії, нагороди та інші відзнаки різних років, експонати раритетного та сучасного обладнання, які демонструють розвиток електроенергетики краю.

Відвідувачі з першої ж миті перебування в музеї занурюються в особливу атмосферу минувшини. В першу чергу цьому сприяє великий макет залізничного вокзалу Івано-Франківська, де у 1897 році вперше було ввімкнено перше в місті електроосвітлення.

Експозиція цієї частини розповідає також про інші електрифіковані будівлі міста початку ХІХ століття, перші електричні ліфти, вуличне освітлення та інші факти ранньої електрифікації Прикарпаття. У музеї можна побачити зразки побутових електричних приладів різних років минулого століття.

#

Цікавою для відвідувачів є також експозиція, присвячена винахідникам у сфері електротехніки. А на виставці лічильників електроенергії можна простежити розвиток такої галузі електроенергетики, як виробництво лічильників. У колекції зібрані прилади, які виготовлені в різні часи у різних країнах Європи.

Історію підприємства розкривають чотири стенди, що відтворюють основні події за період з 1930 до 2010 року – від налагодження роботи Станиславівської електростанції до часів корпоратизації та приватизації компанії, а також стенди про керівників підприємства та енергетичні династії.

Для створення стендів і вітражів, вітрин та макетів використані найсучасніші матеріали і технології. По завершенні екскурсії кожен бажаючий може пройти своєрідний тест на великому моніторі з інтерактивною плівкою.

Корпоративний музей – це не тільки осередок історичної спадщини, але й центр сучасного культурного життя компанії, який сприяє популяризації професії енергетика.

Замовити групові екскурсії на 10 чоловік у музей можна за телефоном:(0342) 59-42-64.

Атрибути компанії

Місія АТ «Прикарпаттяобленерго»: професійною командою енергетиків-однодумців нести світло в кожну оселю, забезпечувати затишні умови життя та сприятливі умови ведення бізнесу на Прикарпатті, гарантувати стабільне зростання добробуту співробітників і акціонерів
#

Професійна команда - висококваліфіковані працівники, очолювані командою лідерів, які володіють спеціальними знаннями та навиками в галузі енергетики.

Енергетики-однодумці - колектив фахівців зі спільними поглядами та переконаннями, який робить одну справу та відстоює інтереси підприємства.

Забезпечувати затишні умови життя та сприятливі умови ведення бізнесу - задовольняти потреби споживача в електричній енергії для функціонування енергетичного обладнання в кожній домівці та для здійснення господарської діяльності на Прикарпатті.

Гарантія стабільного зростання добробуту співробітників - постійне збільшення доходів, що є запорукою злагоди і спокою в сім'ї та впевненості в майбутньому кожного співробітника.

Гарантія стабільного зростання добробуту акціонерів компанії - зростання доходів акціонерів через виплату дивідендів та збільшення вартості акцій.

Цінності АТ «Прикарпаттяобленерго»:

  • Висока культура обслуговування клієнта.
  • Порядність та відкритість з партнерами.
  • Патріотизм у ставленні до компанії та колективу.
  • Високопрофесійність, цілеспрямованість, принциповість.
  • Новаторство, творчість, ініціативність – основа успіху кожного працівника та підприємства в цілому.
  • Життя, здоров’я та добробут.
  • Команда однодумців, яка спільними зусиллями досягає поставленої мети.

Матеріали

РеЗУЛЬТАТИ РОБОТИ